Yerinde Halı Yıkama

Malatya Yerinde Halı Yıkama

Bazı müşterilerimiz halı yıkama konusunda bizden destek ister. Genellikle prosedürümüz evlerine kadar gidip halılarını firmamıza getirdikten sonra son teknolojik cihazlarımız ile yıkayıp kurutup halıları yine müşterilerimizin evine bırakmaktır. Ancak bazı durumlarda bu pek mümkün olmayabilir. Örneğin; kişi evinde halılarınının yıkanmasını isteyebilir ya da bazı el dokuma halılarının yerinden oynatılmaması gerekebilir. Bu gibi durumlarda profesyonel faaliyet gösteren çalışanlarımız gerekli ekipmanları yanlarına alarak müşterinin evine kadar gidip aynı şirketimizde olduğu gibi halılarını yıkayıp kurutmaktadır. Malatya yerinde halı yıkama hizmeti ile ilgili teknik detayları yazımızın ilerleyen bölümlerinde sizlere açıklayacağız.

Yerinde halı yıkama nasıl yapılır?

Yerinden oynaması mümkün olmayan halılarınızı evinize kadar ya da halıların bulunduğu yere kadar gelip temizliyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarında duvardan duvara halılar olabildiği gibi kişisel ev ya da ofislerde de benzer durum söz konusudur. Müşterilerimizin deneyimlerimizden maksimum derecede faydalanabilmesi için verdiğimiz hizmetler hakkında onlara bir ön bilgilendirme sunuyoruz. Yerinde halı yıkama hizmetleri henüz çok yeni olduğu için bazen akıllarda kafa karışıklığı yaratabilir. Firma olarak bu işlemi yaparken aşağıdaki aşamaları gerçekleştiriyoruz;

• İlk olarak yerinden oynatılamayan halılarınızın üzerinde oluşabilen tozları elektrikli ve vakumlu süpürge ile çekiyoruz.
• Daha sonra müşterilerimizin tercihlerine göre şampuanla, vakumla ya da buharla temizlik işlemlerinden birini seçiyoruz.
• Şampuanla temizlemede halılar için özel olarak üretilen şampuanları köpürtüp halı üzerine uyguladıktan sonra makine ile birkaç defa berrak su gelene kadar çekiyoruz.
• Vakumla yıkama işlemi ise firmamızın çoğunlukla kullandığı bir türdür. Kimyasal deterjanı halının üzerine püskürttükten sonra 2 ya da 3 kez vakumlayıp kurumasını bekliyoruz.
• Buharla yıkama işleminde ise halıya deterjan püskürtme tercihi tamamen müşteriye bağlıdır. Ancak biz buharı yüksek derecede kullanıyor ve antibakteriyel özelliğine göre temizleme sağlıyoruz.
• Daha sonra tüm işlemleri bitirip halıları kurutuyoruz ve teslimatı sağlıyoruz.

Yerinde halı yıkama fiyatları nedir?

Uçar yıkama olarak müşterilerimizin isteklerinden biri olan yerinde halı yıkama işlemlerimizde fiyatlandırma yaparken halının büyüklüğü ve kirlilik derecesini ön planda tutuyoruz. Fiyat politikamız sabit olduğu için ücretlendirme müşteriden müşteriye farklılık göstermez ve tüm hizmetlerimiz oldukça ekonomik ölçülerdedir. Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgilere ulaşabilir randevularınızı oluşturabilirsiniz. Malatya yerinde halı yıkama hizmeti için hemen bizi arayabilirsiniz.

Telefonla Ara
Whatsapp Destek