Araba (Oto) Koltuk Yıkama

Malatya Araba (Oto) Koltuğu Yıkama

Özellikle geniş bir aileye sahipseniz kullandığınız arabanın koltukları yaptığınız seyahatler sonucunda elbette kirlenecektir. Otomobil koltuklarını temizlemek için ise bazen zamanınız bazı durumlarda ise tecrübeniz olmayabilir. Bu nedenle Malatya’da faaliyet gösteren ve uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile Uçar yıkama siz değerli müşterilerine araba (oto) koltuk yıkama konusunda profesyonel destek sağlamaktadır. Alanında uzman çalışanlarımız ile dakikalar içerisinde bize emanet etmiş olduğunuz arabanızın koltuklarını temizleyip teslimatı sağlıyoruz. Peki bu kadar kısa sürede araba koltuğu yıkama işlemlerini nasıl gerçekleştiriyoruz?

Araba (Oto) Koltuğu Yıkama Nasıl Yapılıyor?

Malatya araba (oto) koltuk yıkama için profesyonel olmak şarttır. Çünkü otomobiller hassas ve uzun yıllar kullanıma uygun olacak şekilde dizayn edilmiştir. Dolayısıyla ince ve özenli bir bakım gerektirir. İnsanlar genellikle araba satın aldıktan sonra onu uzunca bir süre kullanmak ister. Bunu gerçekleştirmek için de iç döşemelerin bakımını düzenli aralıklarla yaptırmak gerekir. İç dış oto yıkama konusunda çeşitli işletmeler mevcuttur ancak Uçar yıkama firması yalnızca arabalarınızın koltuklarını temizleme alanında profesyonel hizmet sunmaktadır. Araba koltuğu yıkama konusunda yaptığımız işlemlerin detayları ise aşağıdaki gibidir;

• İlk olarak aracın koltukları yatırılır ve çıkarılabilme özelliği varsa temizliği daha rahat olmaktadır.
• Daha sonra üzerinde olası tozları temizlemek için elektrikli ve vakumlu bir süpürge ile çektirilir. Bu işlem koltuğun üzerindeki tozların temizleme işlemi sırasında süngere kadar inmesini engeller.
• Koltukların üzerine temizleme işleminde kullandığımız kimyasal deterjanları püskürttükten sonra vakumlama işlemlerini özel makineler ile sağlanır.
• Araba koltuğunun kirlilik derecesine göre vakumla temizlik işlemi 2-3 kez tekrarlanabilir. Bu işlemi koltukları vakumlarken gelen sıvının berrak bir şekilde akması anına kadar devam eder.
• Koltukların kuruması için arabanın kapıları ve camları açılır ve birkaç saat beklenir.

Malatya Araba koltuğu yıkama fiyatları nasıldır?

Uçar yıkama firması olarak araba koltuğu yıkama fiyatları belirlenirken dikkat ettiğimiz en önemli husus arabada bulunun koltuk sayısı ve arabanın büyüklüğüdür. Birim fiyat genellikle koltuğun genişliğine ve vakumlama işleminin tekrar sayısına göre değişmektedir. Müşterilerimize standart fiyatlar üzerinden hizmet veriyoruz. Detaylı bilgi ve randevu için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir ve sizlere sunduğumuz avantajlardan yararlanabilirsiniz. Tüm Malatya merkeze hizmet sunan firmamız aynı gün içerisinde işlemi gerçekleştirmektedir.

Telefonla Ara
Whatsapp Destek