Yatak Yıkama

Malatya Yatak Yıkama

Hanımların yatak yıkama alanında özellikle bal peteği görünümlü desenlere sahip olan yatakların yıkanmasında çok zorlandıklarını biliyoruz. Yumuşak dokusundan ve antibakteriyel, mevsimsel koruma özelliklerinden dolayı evde kendiniz yatakları yıkama konusunda profesyonel bir çalışma gösteremeyebilir ve istediğiniz hijyeni alamayabilirsiniz. Bu nedenle işini titizlikle yapan Uçar yıkama firmasına güvenip yataklarınızı emanet ederseniz sonuçlarına sizler bile inanamazsınız. Uçar yıkama olarak Malatya yatak yıkama hizmeti işlemlerimizi nasıl gerçekleştiriyoruz?

Yatak Yıkama Nasıl Yapılır?

Ev hali içerisinde insanoğlu ister istemez yatağın üzerine meyve suyu, kahve, çay ya da çeşitli yiyecekleri dökebilir. Daha sonrasında ise bunların sağlıklı bir uyku yaşanabilmesi için mutlaka temizlenmesi herekir. Firma olarak bizlerden yatak yıkama konusunda yardım istediğiniz takdirde randevu verdiğimiz saatte evinize kadar gelip tıpkı koltuklarınıza gösterdiğimiz özeni yataklarınız için de uyguluyoruz. İlk olarak yataklar desenli, figürlü ve kabartmalı olduğu için aralarda yer alabilecek toz ve pislikleri çekmek amacıyla elektrikli, vakumlu ve buharlı süpürge ile tüm yatağı çektiriyoruz. Daha sonrasında ise kimyasal olarak özel hazırlanmış deterjanlarımızdan yatağın üzerine püskürtüyoruz ve hafif nemli olmasını sağlıyoruz. Makinemiz ile yatağın özellikle bal peteği olan kısımlarını vakumlayarak güzelce temizliyoruz. Daha sonra buhar vererek derinlerdeki biriken pisliklerin yüzeye çıkmasını sağlayıp vakumlu makine ile tekrar çekiyoruz. Durulama için ise temiz sade su ile makine kullanarak vakumlama işlemini tekrarlıyoruz. Yatağın kirlilik durumuna göre bu işlemi bir döngü halinde 2 ya da 3 kez tekrarlıyoruz.

Malatya Yatak Yıkama Fiyatları

Uçar yıkama firmamız yatak yıkama ücretleri konusunda birtakım ölçütler belirlemiştir. Bu kriterler arasında yatağın kirlilik düzeyi ve boyutu yer alır. Tek kişilik ve çift kişilik yatakların ücreti bu nedenle farklılık arz eder. Çok sayıda yatağın temizlenmesi işleri için ise müşteri temsilcilerimizden fiyat teklifi almanız gerekir. Firma olarak profesyonel bir şekilde çalışan eğitimli personellerimizle yataklarınızın temizliğini evinize kadar gelip gerçekleştiriyoruz. Bunun için ise tek yapmanız gereken bize ulaşıp randevu almanızdır. Gerisini sizlere söz verdiğimiz saatte evinizde bizler hallediyoruz. Senede en az bir kez Uçar yıkama olarak yataklarınızın temizlenmesini öneriyoruz. Siz de hemen bizi arayarak Malatya yatak yıkama hizmeti için fiyat alabilirsiniz.

Telefonla Ara
Whatsapp Destek