Koltuk Yıkama

Malatya Koltuk Yıkama

Bayramlar, doğum günü organizasyonları, yemekli davetler ve bunları yaparken sevdiklerinizle geçirdiğiniz her dakika çok önemlidir. Her ne kadar daha sonrasında temizlik kısmı zor olsa da Uçar yıkama firması yanınızda olduğu için dert etmenize gerek yok. Koltuklarınızı ilk günkü gibi tertemiz yapıyor ve kısa sürede temizlik ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz. Tek yapmanız gereken müşteri temsilcilerimizden randevu almak ve evinize kadar gelip koltuklarınızın profesyonel çalışanlarımız tarafından temizlenmesini beklemek. Siz de hemen Malatya koltuk yıkama hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz.

Malatya Evde Koltuk Yıkama

Hanımlar koltuk yıkama konusunda biraz dertlidir. Çünkü temizliği oldukça zor olan koltuklar zaman zaman kabus haline dönüşebilir. Ancak endişe etmeyin. Sizlere profesyonel makineli, buharlı temizliğin yanı sıra manuel evde kendinizin yapabileceği koltuk temizleme yöntemlerini de anlatacağız.

Eğer evde kendiniz koltukları temizlemek için vakit bulamıyorsanız Uçar yıkama ofisimizden randevu alıp keyfinize bakabilirsiniz. Profesyonel ve eğitimli olarak çalışan personellerimiz en geç birkaç gün içerisinde evinize kadar gelip koltuklarınızı tertemiz hijyenik bir şekilde sizlere teslim edecektir. Peki bunu nasıl yapıyoruz?

• İlk olarak koltuklarınızın üzerindeki olası tozları elektrikli vakumlu süpürge ile çekiyoruz. Elbette öncesinde üzerinde örtü gibi materyalleri çıkarıyoruz.
• Daha sonra hafif kimyasal solüsyonlarımızla ıslattıktan sonra buharlı vakumlu makinemiz ile kuvvetli bir şekilde temizliyoruz.
• Bu vakumlama işlemi koltuğun kirlilik durumuna göre 2 ya da 3 defa tekrarlanabilir.
• En sonunda ise kuruması için koltukları herhangi bir yüzeye en az temas edecek şekilde yerleştiriyoruz. Böylece kuruması daha kolay oluyor.

Makine ile koltuk yıkama nasıl yapılır?

Uçar yıkama olarak son teknoloji makineler ile yüksek basınç verip vakumlayarak koltuk temizliklerini yapıyoruz. Yıkamadan önce tozları elektrikli süpürge ile çektirmek, koltukların derinlerine, süngerlerine pisliğin akmasını engelleyecektir. Daha sonra vakumlu makineler ile püskürtülen kimyasal solüsyonun vakumlanması sağlanır. Bu işlem birkaç defa gerçekleştirilir. Koltuklar tamamen temizlenip cihazdan berrak su akana kadar işleme devam edilir. Kuruma için koltukların diğer yüzeylerle daha az temas etmesi sağlanır. Havalandırma da mutlaka yapılmalıdır. Bu sayede odanız nemsiz kalmayacak ve koltuklarınız havalı bir ortamda daha kolay ve hijyenik bir şekilde kuruyacaktır. Hemen tüm Malatya merkeze hizmet sunan firmamızı arayarak Malatya koltuk yıkama işleminizi yaptırabilirsiniz.

Telefonla Ara
Whatsapp Destek