Restoran & Kafe Koltuğu Yıkama

Malatya Restoran & Kafe Koltuğu Yıkama

Kafe ve restoranlarınızın müşteri trafiğine göre zaman zaman koltuklarının temizlenmesi gerekir. Bu işlem müşteri sayısında ciddi artışa sebep olur. Temiz bir işletmeye herkes gelip sunduğu hizmetlerden yararlanmak ister. Dolayısıyla koltuklarınızın temiz ve göz alıcı olması kar marjınıza ciddi anlamda etki eder. Uçar yıkama olarak yılların tecrübesi ile hareket ettiğimiz için önceliğimiz müşterilerimizin memnun olmasıdır. Malatya restoran ve kafe koltuğu yıkama için iş yerinize kadar gelip temizleme işlemlerini sağlıyoruz. Eğitimli çalışanlarımız ve özel üretim son teknolojik makinelerimizin yanında insan sağlığına zarar vermeyen temizlik malzemelerimiz ile koltuklarınızı saatler içerisinde yıkayıp kuruttuktan sonra teslim ediyoruz. Uzun yıllar boyunca yaptığımız bu işi ekonomik fiyatlara tüm Malatya halkına sunuyoruz.

Restoran ve kafe koltuğu yıkama işleminin aşamaları nelerdir?

Restoran ve kafe koltukları desenli yapısı ve çeşitli şekillerinden dolayı temizlenmesi bazı durumlarda zor olabilir. İşletme sahipleri bu işlemleri çalışanlarına yaptırmakta ya da kendileri manuel olarak sağlayabilir. Ancak istenilen verim alınamaz. Çünkü profesyonel bir temizliğin yapılmadığı koltuklar kısa sürede alta doğru itilen kiri yeniden kusacaktır. Bizim yaptığımız işlemlerde koltukların üzerindeki kir süngerine doğru itilmez. Aksine vakumla yüzeyde ve alt taraflarda olan pislik ve tozlar tamamen uzaklaştırılır. Peki bu işlemi nasıl gerçekleştiriyoruz?

• İlk olarak müşteri temsilcilerimizden aldığınız randevunun gün ve saatinde kafe ya da restoranınıza gelerek koltuklarınızın üzerinde yer alan örtü ve malzemeleri çıkarıyoruz.
• Daha sonra olası tozlara karşı elektrikli ve vakumlu süpürge ile çektirme işlemi uyguluyoruz.
• Temizleme işleminde kullandığımız deterjanları sıvı solüsyon şeklinde koltukların üzerine püskürtüyoruz.
• İlk vakumlama işleminde hızlı hareket ediyoruz ki koltukların üzerindeki kirler çamurlaşmış bir şekilde süngere nüfuz etmesin.
• Koltukların kirlilik derecesine göre makine ile vakumlamayı birkaç kez tekrarlayabiliriz.
• Vakum makinesinden berrak su gelene kadar işleme devam ediyoruz.
• En son olarak da koltukların kuruması için hava alan bir yere koyup bekliyoruz.

Malatya Kafe ve restoran koltuğu yıkama fiyatları

Yüzbinlerce kişi işletmesinde yer alan koltukların temizliğinde ücretlerin pahalı olmasından dolayı hizmetlerden yaralanma konusunda endişe yaşar. Ancak Uçar yıkama firmamız ile çalışırken böyle bir durum hissetmenize gerek yoktur. Çünkü bizim fiyat politikamız sabittir ve müşterilerimizi maddi olarak zora sokacak düzeyde değildir. Yapmanız gereken tek şey müşteri temsilcilerimizi arayıp randevularınızı oluşturmanızdır. Hemen tüm Malatya merkeze hizmet sunan firmamızı arayarak siz de Malatya restoran ve kafe koltuğu yıkama hizmeti alabilirsiniz.

Telefonla Ara
Whatsapp Destek