Sinema Salonu Koltuğu Yıkama

Malatya Sinema Salonu Koltuğu Yıkama

Malatya ilinde siz değerli müşterilerimize koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız çeşitli kapasitelere sahip sinema salonlarının koltuklarını temizleme işinde de kalite ve güven vererek birinci sırada yer almaktadır. Şirketimizde profesyonel çalışanlarımızın kullandığı buharlı ve yüksek basınç ile vakumlama işlemi yapan koltuk yıkama makineleri yer alır. Bu cihazların amacı ise manuel temizlikten ziyade teknolojinin kullanılmasıyla koltuk yüzeyinde ve derinlerinde yer alan toz ve kirlerin zahmetsizce çıkarılmasıdır. Böylece müşterilerimiz de hijyenik bir ortamda sinema keyiflerine devam edebilir. Siz de hemen Malatya sinema salonu koltuğu yıkama hizmetimiz için bizi arayın.

Sinema salonu koltuğu yıkama işlemleri nasıl gerçekleştirilir?

Tiyatro ya da sinema salonlarında en az 1,5-2 saat vakit geçirdiğimizi ve seyir halinde iken elimizde patlamış mısırlar ve içeceklerin de olduğunu düşünürsek bunların koltuk yüzeyine nüfuz etmesi elbette kaçınılmazdır. Kamuya açık alanlar olduğu için buralarda yer alan koltukların temizlenmesi de elbette profesyonel çalışmaları gerektirir. Uçar yıkama, tiyatro, sinema salonu koltuklarının temizliğini ekipmanları ve profesyonel çalışanları ile saatler içerisinde gerçekleştirir. Günde yüzlerce insanın oturduğu koltukların belirli periyotlarla temizlenmesi işlemine başlamadan önce vakumlu ve elektrikli süpürge ile tüm yüzeyler derinlemesine çektirilir. Böylece olası tozların süngere kadar ilerlemesi engellenir. Daha sonrasında ise yüksek basınç ile vakumlama yapan ve buharla çalışabilen koltuk yıkama makinelerimiz devreye girer. özel deterjanlarımızı koltukların üzerine püskürtüp makine ile vakumlama işlemini cihaza berrak bir suyu çekene kadar yani temizliğinden emin olana kadar tekrarlarız. İstenilen amaca ulaştıktan sonra koltukları kuruması için sinema salonunun havalanmasını sağlayıp bekletiriz.

Sinema salonu koltuğu yıkama fiyatları nasıldır?

Yılların verdiği tecrübe ile koltuk yıkama sektöründe Malatya ilinde öncü firmalardan olan Uçar yıkama, sinema salonunda yer alan koltukların fiyatlandırılmasında sayı ve büyüklüğü esas almaktadır. Tüm bunların yanında elbette vakumlama işleminin tekrar sayısı da önemlidir. Sinema salonunun büyüklüğü arttıkça koltukların sayısı da artış gösterecek ve ücreti de orantılı şekilde olacaktır. Ancak firmamız yılın bazı günlerinde siz değerli müşterilerimize bazı kampanyalar sunar. Bu kampanyalardan yararlanmak için bizleri sosyal medya hesaplarımız ve web sitemiz aracılığıyla takip edip müşteri temsilcilerimizden hızlı randevu almanız gerekir. Tüm Malatya merkeze hizmet sunan ekibimiz için hemen siz de Malatya sinema salonu koltuğu yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Telefonla Ara
Whatsapp Destek